Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zaginione miasto | Bullock, Radcliffe, Tatum i Pitt w wybuchowym zwiastunie

Wytwórnia Paramout Pictures zaplanowała na przyszły rok premierę komedii akcji w iście gwiazdorskiej obsadzie. O czym opowie „Zaginione miasto”? Pojawi się starożytny skarb, zaginione miasto i złoczyńcy miliarderzy.

Oficjalny opis produkcji „Zaginione miasto”:

Błyskotliwa, ale samotna pisarka Loretta Sage (Sandra Bullock) pisze popularne powieści romantyczno-przygodowe, na okładkach których występuje model, Alan (Channing Tatum). Alan tak się wczuł w rolę, że naprawdę myśli, że jest „Dashem” z powieści. Podczas trasy promującej swoją nową książkę Loretta zostaje porwana przez ekscentrycznego miliardera (Daniel Radcliffe), który ma nadzieję, że uda jej się doprowadzić go do skarbu starożytnego, zaginionego miasta z ostatniej powieści Loretty. Chcąc udowodnić, że Allan może być bohaterem w prawdziwym życiu, model wyrusza na ratunek. Wciągnięta w nieprawdopodobną przygodę w dżungli para będzie musiała współpracować, aby przetrwać.

Obok nich w filmie pojawią się Patti Harrison, Oscar Nunez i Da’Vine Joy Randolph. Sandra Bullock, która poza wcielaniem się w główną bohaterkę, została też producentką filmu. Obraz wyreżyserowany przez braci Aarona i Adama Nee, zadebiutuje na wielkim ekranie już 25 marca 2022 roku.