Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zakulisowe materiały z planu Wonder Woman

Do sieci trafiły pierwsze filmiki zakulisowe z planu kolejnej produkcji DC i Warner Bros. Prace na planie „Wonder Woman” idą pełną parą. Na najnowszych materiałach możecie zobaczyć jak wygląd praca ekipy.

Fabuła nowej wersji filmu o „Wonder Woman” od Warner Bros będzie rozgrywać się w trzech płaszczyznach czasowych. Wiodącym wątkiem będzie oczywiście miejsce pochodzenia głównej bohaterki, czyli wyspa Themyscira. Zobaczymy również Ziemię w czasach I wojny światowej oraz czasy obecne, które będą wprowadzeniem do wydarzeń w „Justice League Part One”.

Za kamerą „Wonder Woman” stoi Patty Jenkins, a Gal Gadot i Chris Pane wcielą się w głównych bohaterów. Obok nich zagrają m.in. Robin Wright, Danny Huston, David Thewlis, Ewen Bremner, Saïd Taghmaoui, Elena Anaya oraz Lucy Davis.

Premiera zaplanowana jest na 22 czerwca 2017 roku.

Postać Wonder Woman pojawi się jednak wcześniej w filmie „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” w reżyserii Zacka Snydera, który zobaczymy 23 marca 2016 roku.

 

World War One film shoot captured from above #film #movie #makingmovies #lightscameraaction #filmset #filmshoot #LincolnsInn #worldwarone #greatwar

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Felix Lowe (@blazinsaddles) 21 Gru, 2015 o 12:38 PST

 

And … Action! #filmset #film #filmshoot #lightscameraaction #worldwarone #movie #moviemaking

Film zamieszczony przez użytkownika Felix Lowe (@blazinsaddles) 21 Gru, 2015 o 3:26 PST