Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zakulisowe tarcia na planie Suicide Squad

„Legion Samobójców” to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. Czy okaże się hitem? Tego jeszcze nie wiadomo, ale okazuje się, że samo to, że w końcu doczekaliśmy się premiery, jest bez mała cudem. Film był ogromnym przedsięwzięciem i spotykał na swojej drodze różnego rodzaju problemy. Reshooty to tylko jeden z nich. Podobno sam pomysł na przedstawienie tych wszystkich bohaterów razem był uznawany za pewne nieporozumienie.

„Batman v Superman: Dawn of Justice” nie okazał się być hitem, wręcz przeciwnie – zawiódł oczekiwania fanów. Przydałoby się, żeby „Legion samobójców” co nieco się odrobił. Podobno porażka starcia Batmana z Supermanem była jednym z powodów reshootów, chciano nieco zmienić ton powstającego filmu.

Sam projekt „Legionu” ogłoszono już w 2014 roku, a potem bardzo szybko podano konkretną datę premiery. David Ayer musiał bardzo szybko przeskoczyć z etapu zapoznawania się ze scenariuszem do etapu kręcenia filmu. Wszystko potoczyło się bardzo szybko i z pewnością było to dla niego nie lada wyzwanie.

Czas pokaże, czy „Legion Samobójców” spełni wszystkie nasze oczekiwania.