Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zakulisowe wideo z Jumanji 2

Dwayne Johnson podzielił się z fanami filmikiem z planu zdjęciowego „Jumanji”. Z materiału możemy dowiedzieć się więcej na temat granej przez niego postaci Dr Bravestone’a.

Johnson wcieli się w Dr Bravestone’a, którego wygląd zdaje się być dość mocno zainspirowany postacią Indiany Jonesa. Nie ma w tym przesady, bowiem Braveston będzie jednym z największych podróżników i odkrywców, który trafi do świata Jumanji w trakcie ekspedycji w dżungli.

jumanji Johnson

Obok Johnsona w filmie wystąpią także Karen Gillan („Guardians of the Galaxy”), Kevin Hart („Secret Life of Pets”), Jack Black („School of Rock”) i Nick Jonas („Goat”).

„Jumanji 2” ma być kontynuacją wydarzeń z pierwszej części. Nic nie zostało oficjalnie potwierdzone, ale podobno historia skupia się na 12-letnim chłopcu uwięzionym w grze w roku 1969, który zostaje wypuszczony 45 lat później.

Film reżyseruje Jake Kasdan, a nad scenariuszem pracowało wielu różnych twórców, między innymi Zach Helm, Chris McKenna, Jeff Pinkner, Scott Rosenberg oraz Erik Sommers. Za kostiumy odpowiedzialna jest Laura Jean Shannon, a data premiery produkcji zaplanowana jest na 28 lipca 2017 roku.