Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zamieszanie wokół animacji Disneya i Pixara

Disney i Pixar robi lekkie zamieszanie w swoich premierach… Obecnie fani czekają na dwa animowane sequele – „Toy Story 4” oraz „The Incredibles 2”. Pierwszy film miał się pojawić 15 czerwca 2018, a drugi 21 czerwca 2019. Okazuje się jednak, że będzie na odwrót. Dlaczego? Tego jak na razie nie wyjaśniono.

Choć póki co niewiele wiemy o fabule „The Incredibles 2”, to być może w związku ze zmianą daty premiery, ten stan rzeczy już wkrótce ulegnie zmianie. Na chwilę obecną nie ogłoszono nawet obsady, która będzie udzielać głosu poszczególnym postaciom. Czy Craig T. Nelson, Holly Hunter, Samuel L. Jackson, Sarah Powell i Spencer Fox powrócą? Kto wie.

Jeżeli chodzi o „Toy Story 4” to już kolejny raz, kiedy premiera jest przesuwana. Początkowo film miał się pojawić w czerwcu 2017 roku w reżyserii Johna Lassetera. Niestety, fani będą zmuszeni czekać jeszcze dłużej. Lasseter jednak wyjawił, że będzie to historia miłosna, ale nie kontynuacja historii z oryginalnej trylogii. Scenariusz tworzą Rashida Jones i Will McCormack.