Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zapowiedź Doktor Strange na Blu-Ray (wideo)

 

Do premiery wydania filmu w wersji na DVD oraz Blu-Ray pozostało trochę ponad trzy tygodnie. Tymczasem Marvel Studios zaprezentowały w sieci zwiastun tego widowiska z Benedcitem Cumberbatchem w roli Stephena Strange aka Doktor Strange. Jest to jednak wyjątkowy materiał, przekonajcie się sami!

Marvelowski „Doktor Strange” opowiada historię utalentowanego neurochirurga, doktora Stephena Strange, który po tragicznym wypadku samochodowym musi schować ego do kieszeni i wejść do świata mistycyzmu i medycyny alternatywnej.

W roli głównej zobaczymy Benedicta Cumberbatcha („Sherlock”, „Gra tajemnic”, ”Zniewolony. 12 Years a Slave”). W obsadzie znajdują się również Chiwetel Ejiofor („Zniewolony. 12 Years a Slave”, „Plan doskonały”), Mads Mikkelsen (“Hannibal”, “Polowanie”) oraz Tilda Swinton („Tylko kochankowie przeżyją”, „Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa”).

Reżyserią zajął się Scott Derrickson, film w jakości HD zadebiutuje już 14 lutego, a premiera wydania DVD i Blu-Ray już 28 lutego.