Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zapowiedź finałowego sezonu Teen Wolf: Nastoletni wilkołak

 

Do sieci trafił pierwszy zwiastun drugiej części szóstego sezonu serialu stacji MTV „Teen Wolf: Nastoletni wilkołak”. Jakie zakończenie szykują nam twórcy? Przekonajcie się w poniższym materiale.

„Teen Wolf” opowiada o chłopaku o imieniu Scott McCall, który pewnego dnia za namową swojego najlepszego przyjaciela, Stilesa, wybiera się do lasu w celu poszukiwania zwłok. Podczas tej przygody zostaje zaatakowany przez wilkołaka. To rozpoczyna w jego życiu ciąg nietypowych zdarzeń, co sprawi że jego świat zostanie obrócony dosłownie do góry nogami. Odkrywa w sobie super moce, z którymi raz radzi sobie lepiej, raz gorzej. Niebywałym plusem okazuje się poznaje pięknej dziewczyny – Allison, w której nieuchronnie się zakochuje. Okazuje się jednak wszystko nie być tak różowe gdy odkrywa, że jej rodzina jest łowcami wilkołaków. To jednak nie koniec kłopotów Scotta…

W obsadzie „Teen Wolf” znaleźli się Tyler Posey, Crystal Reed, Dylan O’Brien, Tyler Hoechlin, Holland Roden. Dylan Sprayberry, Shelley Hennig, Cody Christian oraz Khylin Rhambo.

Stacja MTV zamówiła 10 nowych odcinków i potwierdziła, że sezon szósty będzie finałową odsłoną przygód Scotta. Bohater będzie musiał stoczyć ostateczną walkę, a jej zapowiedź możecie zobaczyć w poniższym teaserze:

„Teen Wolf” powraca na antenę 30 lipca.