Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zapowiedź kontynuacji W lesie nie zaśnie nikt

W sieci oficjalnie ogłoszono, że jeszcze w tym roku dostaniemy kontynuację pierwszego polskiego slashera. Studio Akson potwierdziło tę informację na swoim Instagramie.

„W lesie dziś nie zaśnie nikt” okazał się być na tyle dobrze odebraną produkcją, że dostaniemy sequel. Za kamerą kolejny raz stanie Bartosz Kowalski, a premiera filmu na Netflix już tej jesieni. Slasher trafi do oferty platformy w październiku:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Akson Studio (@aksonstudio)

Oficjalny opis pierwszej odsłony „W lesie dziś nie zaśnie nikt”:

Akcja filmu rozpoczyna się dość niewinnie – grupa nastolatków uzależnionych od technologii trafia na… obóz offline. Wspólna wędrówka po lasach bez dostępu do smartfonów nie zakończy się jednak tak, jak zaplanowali to organizatorzy. Będą musieli zawalczyć o prawdziwe życie z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakamarkach internetu. W obliczu czyhającego w lesie śmiertelnego niebezpieczeństwa odkryją, czym jest prawdziwa przyjaźń, miłość i poświęcenie. Czy wyjdą z tego cało, czy w krwistych kawałeczkach?

Film jak na slasherową konwencję przystało, miał otwarte zakończenie. O fabule sequela na razie nic nie wiadomo. Czy dwójka będzie bezpośrednią kontynuacją czy opowie zupełnie nową historię? Pozostaje czekać na kolejne oficjalne wieści od twórców.