Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zapowiedź Legionu Samobójców na DVD i Blu-ray

 

Warner Bros. Pictures zaprezentowało w sieci zwiastun rozszerzonej edycji „Suicide Squad”, która pojawi się w sprzedaży w wersji Digital HD już 15 listopada, a na Blu-ray 13 grudnia. Wydanie rozszerzone będzie zawierać dodatkowe 13 minut materiału.

Widowisko w reżyserii Davida Ayera od DC Comics zarobiło do tej pory 324,390,552 dolarów. W filmie występują m.in. Will Smith jako Deadshota, Jared Leto w roli Jokera, Margot Robbie jako Harley Quinn, Cara Delevingne jako Enchantress, Jai Courtney jako Kapitan Boomerang.

Jak dobrze być złym… Zebrać drużynę złożoną z najbardziej niebezpiecznych pojmanych superprzestępców. Następnie przekazać im najpotężniejszą broń, jaką dysponuje rząd. Wreszcie wysłać ich na misję, której celem jest pokonanie tajemniczego, nieprzeniknionego bytu. Amanda Waller, oficer amerykańskiego wywiadu, doszła do wniosku, że do takiego zadania nada się jedynie zbieranina łotrów, którzy nie mają absolutnie nic do stracenia.

Co zrobi Legion Samobójców, gdy jego członkowie zorientują się, że nie zostali wybrani dlatego, iż mają szansę wygrać, ale dlatego, że nikt nie będzie ich żałował, gdy poniosą klęskę? Czy dadzą z siebie wszystko, choćby mieli zginąć, czy będą walczyć o własne przetrwanie?

suicide squad 2d box art