Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zapowiedź The Space Between Us

 

W sieci pojawił się oficjalny zwiastun filmu od STX Entertainment – „The Space Between Us”. Twórcy określają go jako międzygalaktyczny romans na podłożu sci-fi. W rolach głównych Asa Butterfield, Brittany Robertson i Gary Oldman.

Obok nich zagrają również Carla Gugino, BD Wong, Janet Montgomery, Lora Martinez-Cunningham, Sarah Minnich, Lauren Myers oraz Kristen Rakes.

Produkcja opowiadać będzie o dwojgu młodych ludziach, którzy pochodzą z zupełnie różnych światów – i to dosłownie. Gardner Elliot to pierwszy człowiek, który przyszedł na świat na Marsie. Chłopak został wychowany potajemnie w eksperymentalnej kolonii na Marsie, gdyż jego matka – astronautka zmarła przy porodzie. Po kilkunastu latach Elliot poznaje w Internecie dziewczynę z Kolorado. Zaprzyjaźnia się z nią i postanawia odbyć lot kosmiczny, by poznać zarówno ją, jak i prawdę o swoim pochodzeniu.

Scenariusz przygotowali Tinker Lindsay, Allan Loeb i Peter Chelsom, który dodatkowo zajął się reżyserią projektu. Premiera została zaplanowana na 19 sierpnia, a poniżej prezentujemy Wam zwiastun i plakat promocyjny „The Space Between Us”.

The Space Between Us plakat