Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zapowiedź Wojowniczych żółwi ninja 2

 

Paramount Pictures zaprezentował w sieci kolejny trailer kontynuacji przygód „Wojowniczych żółwi ninja”, w którym zobaczymy kilka nowych scen. Premiera już za niecały miesiąc!

Tego lata bohaterowie w skorupach powrócą w produkcji „Wojownicze żółwie ninja 2: Wyjście z cienia”. Produkcja to sequel filmu z 2014 roku. Historia bazuje na postaciach wojowniczych żółwi stworzonych przez Petera Lairda i Kevina Eastmana. Michael Bay z Bradem Fullerem i Andrew Formem postanowili stworzyć nową produkcję. Wraz z nimi w projekt zaangażowali się Galen Walker i Scott Mednick.

Poniżej oficjalny opis filmu:

Oparta na popularnej serii o wojowniczych żółwiach ninja kontynuacja wielkiego przeboju kinowego z 2014 r. I tym razem czterech wojowniczych śmiałków stanie w obronie zagrożonego miasta. Donatello, Michaelangelo, Raphael i Splinter będą musieli zmierzyć się z niebezpieczeństwem, o jakim nawet nie śnili.

W obsadzie nowej produkcji pojawią się Megan Fox, Will Arnett, Alan Ritchson, Noel Fisher, Pete Ploszek, Jeremy Howard, Stephen Amell, Tyler Perry, Laura Linney, Stephen ‘Sheamus’ Farrelly i Gary Anthony Williams.

Film zadebiutuje na dużym ekranie już 3 czerwca, a poniżej możecie zobaczyć najnowszy zwiastun produkcji.