Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zapowiedź zwiastuna War for the Planet of the Apes

 

20th Century FOX podzieliła się zapowiedzią nowego trailera „Wojny o planetę małp”. Oficjalny zwiastun zadebiutuje już jutro, a tymczasem poniżej możecie zobaczyć krótką zajawkę pełnego wideo.

Scenariusz „War for the Planet of the Apes” napisali Mark Bomback oraz Matt Reeves, który zajmuje się także reżyserią obrazu. Woody Harrelson wcieli się w czarny charakter, a swój udział potwierdził również Gabriel Chavarria oraz Andy Serkis, który ponownie pojawi się w roli Caesara. W obsadzie „War for the Planet of the Apes” znaleźli się również Judy Greer, Steve Zahn i Amiah Miller.

Oficjalny opis produkcji prezentuje się następująco:

W „War of the Planet of the Apes”, trzecim rozdziale tej przebojowej serii, Cezar i jego małpy będą zmuszone do wzięcia udziału w śmiertelnym konflikcie z armią ludzi dowodzoną przez bezwzględnego Pułkownika. Podczas gdy małpy poniosą niewyobrażalne straty, Cezar zmagać się będzie ze swoimi mrocznymi instynktami i rozpocznie swoją własną, mityczną misję pomszczenia swojego rodzaju. Gdy w końcu staną twarzą w twarz, Cezar i Pułkownik, ta epicka bitwa zdecyduje o losach obu gatunków i przyszłości planety.

Premiera trzeciej odsłony nowego cyklu „Planety małp” została ustalona na 14 lipca. Pełny zwiastun pojawi się jutro, a poniżej prezentujemy jego zapowiedź: