Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zaskakujące wieści o Rogue One

Niedawno zostało jasno określone, że „Łotr 1” jest samodzielną historią i nie będzie miał żadnego sequela. Ale najnowsze doniesienia wskazują na to, że Felicity Jones, odtwórczyni głównej roli w filmie, ma podpisany kontrakt na jeden sequel. Uwaga na poniższe spoilery (pogrubiamy to zdanie ze względu na to, że wiele osób czyta nieuważnie ostrzeżenia), jeżeli jeszcze nie widzieliście filmu!

Jak wiadomo, nie wszyscy zginęli w finałowej scenie „Łotra 1”. Wiadomo, był wielki wybuch, jedna wielka katastrofa, ale przecież nie wszyscy Rebelianci zginęli. I wiecie… sequel istnieje. Nazywa się „Gwiezdne Wojny” i nakręcili go w 1977 roku.

Ale dlaczego Jones ma podpisaną jeszcze jedną umowę? Czyżby Erso w jakiś sposób przetrwała, co wydaje się wręcz niemożliwe? A może Lucasfilm miał w planach (i może nadal ma) jakiś prequel? Ale „Łotra 2” nie będzie. Załoga nie żyje. Plotki jakie się pojawiły są takie, że w pierwotnej wersji Jyn miała przeżyć i pojawić się innym filmie ze świata Star Wars. W czasie dokręcania scen zdecydowano jednak, że “główna” bohaterka nie przeżyje jak i reszta składu Łotra. Czy Jyn powróci? Przekonamy się, może, kiedyś 😉