Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zazie Beetz i Josh Brolin na planie Deadpool 2

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu kontynuacji „Deadpoola”. Możemy na nich zobaczyć Cable’a i Domino, w których wcielają się odpowiednio Josh Brolin i Zazie Beetz.

Nathan Summers aka Cable jest mutantem, który posiadł zdolności telepatyczne i telekinetyczne. Dzięki cybernetycznym częściom ciała zyskał zwiększoną siłę oraz możliwość postrzegania m.in. w podczerwieni. Był dowódcą grup New Mutants i X-Force. Josh Brolin jako Cable pojawi się nie tylko w drugiej części „Deadpoola”, ale również w trzech innych filmach planowanych 20th Century Fox w ramach uniwersum X-Men.

Domino to pseudonim Neeny Thurman. Mutantka była powiązana m.in. z grupą X-force. Jej niezwykłe umiejętności przejawiają się sprzyjającym jej szczęściem, a także niesamowitym refleksem, zręcznością i zwinnością. Jej postać sportretuje Zazie Beetz.

Reżyserią „Deadpool 2” zajmuje się David Leitch, a scenariusz przygotowali Rhett Reese i Paul Wernick. W roli głównej, jako Wade Wilson / Deadpool, powraca oczywiście Ryan Reynolds, a w produkcji ponownie zobaczymy także Briannę Hildebrand jako Negasonic Teenage Warhead, a wśród potwierdzonych członków obsady znaleźli się także Morena Baccarin, Stefan Kapicic, Leslie Uggams i Karan Soni.

dp 1

 

dp 2

 

dp 3

 

dp 5