Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zdjęcia do Aquamana ukończone!

Prace na planie kolejnego widowiska od Warner Bros. i DC Comics zostały zakończone. Zobaczcie fotografie, jakie zmieścili z tej okazji filmu w mediach społecznościowych aktorzy i twórcy filmu.

Gwiazda widowiska, Jason Momoa zamieścił na Instagramie fotografię z komentarzem informującym o końcu zdjęć do „Aquamana”. Teraz wspólnie z fanami odlicza dni do premiery! Poniżej możecie również zobaczyć zdjęcia i krótki filmik, na którym Aquaman (Jason Momoa) i Mera (Amber Heard) walczą z falami.

Reżyserią „Aquamana” zajął się James Wan na podstawie scenariusza przygotowanego przez Willa Bealla. W roli głównej, Arthura Curry’ego aka Aquamana, pojawi się oczywiście Jason Momoa, jego rodziców zagrają Temuera Morrison (Thomas Curry) i Nicole Kidman (Atlanna), a jego ukochaną, Merę zagra właśnie Amber Heard. Poniżej możecie zobaczyć jej najnowsze zdjęcie.

W filmie pojawią się także Willem Dafoe (Nuidis Vulko),Dolph Lundgren (król Nereus), Patrick Wilson (Orm /Ocean Master), a złoczyńcę i wroga Aquamana, Black Mantę, zagra Yahya Abdul-Mateen II.

„Aquaman” wejdzie do kin 21 grudnia 2018 roku.