Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zdjęcia do Johna Wicka 3 rozpoczną się na jesieni

Ekipa kręcąca trzecią część przygód „Johna Wicka” wejdzie na plan zdjęciowy już tej jesieni. Kończą się negocjacje dotyczące stanowiska reżysera, którym kolejny raz ma być Chad Stahelski.

Scenariusz „Johna Wicka 3” przygotował po raz kolejny Derek Kolstad, a w roli głównej powraca nikt inny jak Keanu Reeves.

Druga część „Johna Wicka” przyniosła zyski w wysokości 166 milionów dolarów przy budżecie w kwocie 40 milionów. Oficjalny opis sequela „Johna Wicka”:

Legendarny super zabójca John Wick znów musi porzucić spokojną emeryturę. Jego dawny wspólnik potrzebuje pomocy w walce z podziemną organizacją włoskich zabójców. Związany ślubami krwi John nie może odmówić. A to znaczy, że znów będzie się działo. Pojawienie się na włoskiej ziemi Johna Wicka będzie dla mafii jak wybuch Wezuwiusza. Krew poleje się niczym lawa, a najwięksi twardziele będą błagać o litość. W tej grze John Wick znów przeniesie nas o poziom wyżej.

Dwójka zarobiła 166 milionów dolarów przy budżecie w wysokości 40 milionów. Jak na razie nie znamy szczegółów fabularnych i daty premiery trzeciej odsłony.