Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zdjęcia do The Flash wystartują w kwietniu?

W zachodnich mediach pojawiła się informacja, że prace przygotowawcze do wejścia na plan filmu „The Flash” są prawie ukończone, a ekipa prawdopodobnie rozpocznie zdjęcia w kwietniu 2021 roku.

Od dekady trwają prace nad produkcją „The Flash”, które dopiero w ostatnich latach zaczęły być na tyle zaawansowane, aby ogłosić światu, że obraz trafi do kin w najbliższych latach i będzie częścią filmowego uniwersum DC. Sama postać została wprowadzona do DCEU za sprawą „Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości” oraz „Ligi Sprawiedliwości”.

W ostatnich doniesieniach wskazano, że film będzie czymś zupełnie nowym w kinie superbohaterskim. Co ciekawe, w widowisku mają zostać zaprezentowane dwie wersje Batmana – graną przez Bena Afflecka (rozgoszczoną w DCEU) i Michaela Keatona (znanego z filmów Tima Burtona) – pozwalające sugerować, że tytułowa postać będzie podróżować między równoległymi rzeczywistościami.

„The Flash” ma zagościć w kinach w listopadzie 2022 roku. Za kamerą stanie Andy Muschietti („To”), a Ezra Miller ponownie sportretuje Barry’ego Allena.