Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zdjęcia do The Wolverine w sierpniu

Hugh Jackman wyjawił na swoim  Twitterze, że zdjęcia do oczekiwanego “The Wolverine” o słynnym mutancie mają rozpocząć się w sierpniu tego roku. Czy będzie to brutalny Wolverine?

Zdjęcia w studiu mają odbyć się w Australii, a w prawdziwych lokalizacjach będą kręcone w Japonii, gdzie rozgrywa się akcja filmu.

Dyrektor stacji FOX potwierdza słowa Jackmana – ich celem jest stworzenie “super twardego, dzikiego, brutalnego w walce i rządnego krwi Wolverine’a”, który ma być wierny komiksom. Obraz będzie oparty na serii, która wysłała Wolverine’a do Japonii.

Historia skupia się na związku Wolverine’a z Mariko, córką japońskiego mafioza i na tym co przytrafiło mu się w Japonii. Ojciec Mariko ma niebezpieczny rodzaj broni, z którym Wolverine będzie musiał sobie poradzić. W filmie będzie można zobaczyć wielu samurajów, wojowników ninja, samurajskie miecze i przeróżne formy wschodnich sztuk walki.

Reżyseruje James Mangold na podstawie scenariusza Christophera McQuarriego i Marka Bombacka. Planowana premiera filmu to 26 lipiec 2013 roku.