Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zdjęcia promocyjne Arrival

 

W sieci pojawiły się nowe materiały promocyjne filmu „Nowy początek” („Arrival”) w reżyserii Denisa Villeneuve’a. Zobaczcie jak prezentują się w swoich rolach gwiazdy produkcji sci-fi – Jeremy Renner i Amy Adams.

Film opowie historię zaczerpniętą z opowiadania Teda Chianga pt. “Story of Your Life”.

Główną bohaterką jest Louise Banks (Amy Adams), której główne zdolności opierają się na jej znajomości języków obcych. Kobieta zostaje zatrudniona przez wojsko, by kontaktować się z przybyłymi na Ziemię kosmitami. Zadaniem Banks jest określenie, czy obcy mają pokojowe zamiary. Po jakimś czasie bohaterka bez trudu porozumiewa się z przybyszami i zaczyna mieć wizje, łudząco przypominające wspomnienia. Okazuje się, że stanowią one podstawę do zrozumienia prawdziwego celu odwiedzin kosmitów. Jeremy Renner wcieli się w profesora fizyki, który pomaga Banks komunikować się z obcymi. W obsadzie znaleźli się również Forrest Whitaker i Mark O’Brien, który sportretuje wojskowego, który pomoże głównej bohaterce rozwikłać zagadkę.

Za scenariusz odpowiedzialny jest Eric Heisserer (“Coś”). Reżyseruje Denis Villeneuve. Projekt powstaje dla wytwórni Paramount Pictures. “Arrival” ma pojawić się w polskich kinach 11 listopada 2016.

arrival 1

 

arrival 2

 

arrival 3

Dla przypomnienia zwiastun produkcji poniżej: