Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zdjęcia promocyjne Bright

Netflix zdecydowanie przoduje w intrygujących serialach i filmach, a jedną z produkcji, które niedługo zadebiutują na platformie jest „Bright”. To historia współczesnego policjanta żyjącego w świecie ludzi, orków, elfów, wróżek… Wszystkie te rasy współistnieją ze sobą od tysiącleci. A jak się to może wiązać z życiem na ulicach Los Angeles? Może pierwsze zdjęcia dadzą Wam temu wstępny obraz!

Nicolas Jakoby to pierwszy w historii oficer policji wywodzący się z rasy orków. Dołączył do oddziału, który działa na rzecz różnorodności i pokojowego współdziałania wszystkich wspólnot i ras. Przyjdzie mu współpracować z ludzkim oficerem, Scottem Wardem, na terenie Los Angeles.

W postać Nicolasa Jakoby wciela się Joel Edgerton, a w Scotta Warda Will Smith. Po drugiej stronie kamery stoi David Ayer („Legion Samobójców”).

Jestem pierwszym orkiem w programie różnorodności, który został wcielony w siły policyjne. Byłem już świadkiem w wypadku, w którym jeden ork powinien zostać zatrzymany, ale uciekł. Panuje przekonanie, że w pierwszej kolejności dbam o swoją rasę i przez to zaniedbuję swoją pracę. – mówi Edgerton o swojej postaci.

W pewnym momencie pojawia się scena, gdy siedzimy w aucie i inni policjanci brutalnie biją orka. Mój bohater zadaje partnerowi pytanie: „W pierwszej kolejności jesteś policjantem czy orkiem? Ty musisz zdecydować.” – dodaje Smith o postaci Warda.

Premiera w grudniu!

bright photo 1

 

bright photo 2