Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zdjęcia promocyjne Rogue One!

 

W sieci, dzięki Entertainment Weekly, pojawiły się nowe zdjęcia promujące film „Rogue One: A Star Wars Story”. Możemy bliżej przyjrzeć się bohaterom najnowszej odsłony „Gwiezdnych Wojen”, która zadebiutuje w grudniu.

„Rogue One: A Star Wars Story” ma opowiadać o wydarzeniach rozgrywających się przed „Nową Nadzieją”. Akcja skupi się na grupie Rebeliantów, których misją jest skraść plany z Gwiazdy Śmierci. Jeżeli spekulacje o Nwolie’m i Vaderze są prawdziwe, możemy spodziewać się po filmie bardzo ekscytujących zdarzeń. Poza Vaderem, być może zobaczymy jeszcze jeden czarny charakter – Lucasfilm pracuje obecnie nad stworzeniem obrazu bohatera wykreowanego przez Petera Cushinga, czyli Grand Moff Tarkina.

Reżyserią „Star Wars: Rogue One” zajmuje się Gareth Edwars. Scenariusz został stworzony przez George’a Lucasa we współpracy z Johnem Knollem, Chrisem Weitzem i Garym Whitta.

W filmie wystąpią Felicity Jones, Riz Ahmed, Sam Claflin, Diego Luna, Donnie Yen, Jiang Wen, Forest Whitaker, Ben Mendelsohn, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk i Riz Ahmed.

„Rogue One: A Star Wars Story” zadebiutuje 16 grudnia.

 Rogue One

 

Rogue One 1

 

Rogue One 3

 

Rogue One 2

 

Rogue One s

 

Rogue One s1

 

Rogue One s1a

 

Rogue One s2