Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zdjęcia z Alien: Covenant – nowe ksenomorfy?

Obecnie trwają prace na planie produkcji „Obcy: Przymierze” Ridley’a Scotta. W sieci pojawiło się kilka zdjęć z planu, na których możemy zobaczyć tajemniczych kosmitów.

„Alien: Covenant” ma zacząć się w chwili, gdy załoga statku Covenant leci na odległą planetę po drugiej stronie galaktyki. Tam załoganci odkrywają coś, co uznają za niezbadany raj, ale tak naprawdę jest to mroczny i niebezpieczny świat, którego jedynym mieszkańcem jest android David (Michael Fassbender), ostatni ocalały z misji Prometeusza.

Na pierwszych zdjęciach, które wyciekły do sieci możemy zobaczyć Inżynierów oraz zupełnie nowe ksenomorfy. Obcy to ucharakteryzowani aktorzy w kostiumach, co z pewnością doda produkcji autentyzmu. Zerknijcie na poniższą galerię.

Premiera „Alien: Covenant” zapowiedziana jest na 4 sierpnia 2017 roku, a scenariusz stworzyli Jack Paglen („Transcendencja”) i Michael Green („Green Lantern”, „Herosi”). W obsadzie produkcji wystąpią m.in.: Michael Fassbender, Katherine Waterston, Billy Crudup, Danny McBride, Demián Bichir oraz Carmen Ejogo.

alien 1 

 

alien 2

 

alien 3

 

alien 4

 

alien 5

 

alien 6