Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zdjęcie promocyjne The Fate of the Furious

„The Fate of the Furious”, ósma część filmowego cyklu „Szybkich i wściekłych” zadebiutuje w kinach już w kwietniu. Tymczasem możemy przyjrzeć się bliżej Charlize Theron i Vinowi Dieselowi na nowej oficjalnej fotografii produkcji. Czyżby Toretto rzeczywiście miał przejść na złą stronę?

 

Za kamerą filmu „Szybcy i wściekli 8” („The Fate of the Furious”) stoi F. Gary Gray, a scenariusz przygotował Chris Morgan. Produkcja będzie pierwszą częścią końcowej trylogii serii. Oficjalny opis produkcji:

Dom i Letty cieszą się swym miesiącem miodowym, Brian i Mia wycofali się z gry, a reszcie ekipy udało się znaleźć oczyszczającą namiastkę normalnego życia. To właśnie wtedy pojawia się ona. Tajemnicza kobieta (Charlize Theron), która wciąga Doma w niebezpieczny świat, z którego nie ma ucieczki. Dom zdradzi najbliższych. Wszystkich czeka czas pełen prób i testów, jakich nie widzieliśmy dotąd w kinie. Od wybrzeży Kuby przez ulice Nowego Jorku po lody arktycznego morza Barentsa – „Szybcy i wściekli” przemierzą świat, by powstrzymać zło i chaos. I uratować tego, który uczynił ich rodziną.

W obsadzie powrócą m.in. Vin Diesel (Dominic Toretto), Dwayne Johnson (Luke Hobbs), Jason Statham (Deckard Shaw), Michelle Rodriguez (Lettie „Ortiz” Toretto) i Tyrese Gibson (Roman Pearce). Premiera została zaplanowana na 21 kwietnia 2017 roku.

szybcy i wściekli8