Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Złe miejsce – nowy horror Franka Sabatelli

W tegoroczne Halloween producenci “Piły” wraz z reżyserem Frankiem Sabatellim zabiorą nas w “Złe miejsce”. Zobaczcie pierwsze materiały promujące film.

Oficjalny opis produkcji “The Shed” (“Złe miejsce”):

Wieloletni kumple, Stan i Dommer, nie mają łatwego życia. Pierwszy wychowuje się pod okiem surowego, niestroniącego od przemocy dziadka i bez wzajemności podkochuje się w pięknej koleżance – Roxy. Drugi wciąż pada ofiarą dręczycieli. Ale „ludzkie potwory” i tak są niczym wobec koszmaru, który ożywa i zagnieżdża się w starej szopie nieopodal domu Stana. Kiedy mordercze stworzenie zabija mu dziadka, chłopak wpada na szatański pomysł. Postanawia użyć mocy istoty do własnych celów. Wkrótce Stan i Dommer zwabiają do szopy swoich największych wrogów. Tak rozpoczyna się krwawy spektakl, który pokaże, że w skali okrucieństwa człowiek może dorównać najgorszym demonom.

Scenariuszem i reżyserią horroru zajął się Frank Sabatella, a w obsadzie produkcji pojawią się m.in. Jay Jay Warren, Cody Kostro, Sofia Happonen, Frank Whaley, Timothy Bottoms, Siobhan Fallon Hogan, Chris Petrovski, Francisco Burgos, Damian Norfleet, Mu-Shaka Benson oraz Caroline Duncan.

“Złe miejsce” trafi do polskich kin 25 października, a poniżej prezentujemy galerię plakatów: