Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zmiany daty premier sequela Cichego miejsca i King’s Man

Kolejne widowiska zostają opóźnione. Informacje o przesunięciu swoich dużych premier na późniejszy termin podały wytwórnie Paramount i Disney.

Pandemia koronawirusa nie odpuszcza i branża kinowa trwa w zastoju. Dziś dowiedzieliśmy się, że kolejne wyczekiwane tytuły zaliczą duże opóźnienia.

„Ciche miejsce 2” , kontynuacja widowiska w reżyserii Johna Krasinskiego pierwotnie miała zagościć w kinach 20 marca 2020 roku. Przesunięto ją jednak na wrzesień , później na kwiecień 2021 roku. Teraz jednak dowiedzieliśmy się, że horror pojawi się (prawdopodobnie) 17 września 2021 roku.

Oficjalny opis i zwiastun produkcji:

W następstwie dramatycznych wydarzeń, które miały miejsce w domu Abbottów, rodzina (Emily Blunt, Millicent Simmonds, Noah Jupe) musi stawić czoła temu, co dzieje się poza domem, temu, jak wygląda teraz świat. Wie, że kluczem do przetrwania jest cisza. Idąc w nieznane, Abbottowie szybko przekonają się, że tajemnicze stworzenia, które do ataku prowokuje dźwięk, to nie jedyne zagrożenie…

Również „King’s Man: Pierwsza misja” pojawi się w kinach z opóźnieniem. Początkowo prequel cyklu „Kingsman” mieliśmy zobaczyć we wrześniu 2020 roku, ale premierę przesunięto na luty 2021. Ten termin też jest już nieaktualny. Disney zdecydował, że widowisko zobaczymy 20 sierpnia 2021 roku.

Oficjalny opis i zwiastun widowiska „King’s Man: Pierwsza misja” w reżyserii Matthew Vaughna:

Gdy najgorsi w historii tyrani i zbrodnicze umysły łączą się, by opracować plan wojny, która zniesie z powierzchni Ziemi miliony istnień, jeden człowiek musi podjąć wyścig z czasem, aby ich powstrzymać.