Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zmiany w obsadzie The Flash

W komiksowym widowisku „The Flash” nastąpiły zmiany obsadowe. Z roli ojca tytułowego bohatera zrezygnował Billy Crudup. Poznaliśmy natomiast nazwisko aktorki, która sportretuje matkę Flasha.

„The Flash” ma pojawić się w kinach w przyszłym roku. W głównego bohatera Barry’ego Allena wcieli się ponownie Ezra Miller, a jego matkę – Norę Allen, sportretuje Maribel Verdu („Labirynt Fauna”). Z udziału w filmie zrezygnował Billy Crudup, więc czeka nas re-casting postaci Henry’ego Allena, ojca Barry’ego.

Widowisko powstanie w oparciu o komiks „Flashpoint”, który jest jednym z największych crossoverów DC. Główny bohater budzi się w zupełnie nowym świecie, gdzie Liga Sprawiedliwości nie istnieje, Batman i Cyborg bezlitośnie zwalczają przestępczość, a Aquaman i Wonder Woman toczą katastrofalną dla Europy wojnę. Właśnie w takiej rzeczywistości musi odnaleźć się Barry Allen, nadal pamiętający swoje poprzednie życie i świat.

W obsadzie superprodukcji pojawią się m.in. Ezra Miller (Barry Allen/The Flash), Michael Keaton (Bruce Wayne/Batman), Ben Affleck (Bruce Wayne/Batman), Kiersey Clemons (Iris West) oraz Sasha Calle (Supergirl). Premiera „The Flash” została zaplanowana na 4 listopada 2022 roku.