Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zmiany w premierach Paramount Pictures: Terminator 6 pojawi się w kinach wcześniej

Wolne okienko w harmonogramie premier, jakie pozostało po „Wonder Woman 1984” od Warner Bros. i DC wykorzystało studio Paramount Pictures. Na miejsce widowiska DCEU wskoczyła 6. część cyklu „Terminator”. 

Jak informowaliśmy Was wcześniej, „Wonder Woman 1984” wejdzie do kin później: datę premiery zmieniono z 1 listopada 2019 roku na 5 czerwca 2020 roku. Listopadowy termin postanowili wykorzystać włodarze wytwórni Paramount Pictures i zdecydowali, że tego dnia w kinach zadebiutuje „Terminator 6”. Najnowsza odsłona wojny między ludźmi oraz maszynami będzie musiała wówczas walczyć o widzów z rebootem „Aniołków Charlie’ego”.

Nowy sequel „Terminatora” ma pojawić się w kinach 1 listopada 2019 roku, a jego producentem został dawny reżyser filmów z tego uniwersum, James Cameron. Reżyseruje Tim Miller („Deadpool”) na podstawie scenariusza przygotowanego przez Davida Goyera.

Gwiazda serii, 71-letni Arnold Schwarzenegger oczywiście wystąpi w tym filmie. W tytułowego bohatera wcieli się znany z „Agentów T.A.R.C.Z.Y.” Gabriel Luna, a wśród obsady pojawiają się także: Linda Hamilton, Diego Boneta, Natalia Reyes, Mackenzie Davis i oczywiście Schwarzenegger.