Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Znamy datę premiery animacji Soul

W końcu poznaliśmy oficjalny termin premiery animacji Petera Doctera „Co w duszy gra”. Zobaczcie też najnowszy klip muzyczny z udziałem muzyka Jona Batiste.

Oficjalny opis i animacji „Co w duszy gra” („Soul”):

W filmie śledzimy losy Joe Gardnera, który prowadzi zespół muzyczny w gimnazjum. Jego prawdziwą pasją jest jednak jazz. Joe przeżywa kryzys, jaki jest udziałem wszystkich artystów. Coraz wyraźniej dostrzega, że marzenie jego życia, by być muzykiem jazzowym, nie spełni się i dlatego zadaje sobie pytania “Po co tu jestem? Jaki jest cel mojego życia?”.

Ale nadchodzi moment, kiedy Joe stwierdza, że jego marzenie może być w zasięgu ręki. Przez jedno nieoczekiwane zdarzenie trafia do fantastycznego miejsca, gdzie zostaje zmuszony, by ponownie zastanowić się nad tym, co to znaczy mieć duszę. Tam spotyka, a ostatecznie również zaprzyjaźnia się z 22 – duszą, która uważa, że życie na Ziemi nie toczy się tak, jak powinno.

W oryginalnej obsadzie głosowej pojawią się m.in. Jamie Foxx, Tina Fey, Questlove, Phylicia Rashad, Ahmir-Khalib Thompson oraz Daveed Diggs.

Najnowsza animacja w reżyserii Petera Doctera, którą stworzył dla Pixar&Disney, pojawi się w polskich kinach 25 grudnia 2020 roku.