Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Znamy opis fabularny War for the Planet of the Apes

20th Century Fox oznajmiło, że na przyszłorocznym Comic-Con w Nowym Jorku zaczną mocno promować „War of the Planet of the Apes”, ale co najważniejsze, w końcu podano pierwszy oficjalny opis fabuły filmu!

 

 

Brzmi on następująco:

W „War of the Planet of the Apes”, trzecim rozdziale tej przebojowej serii, Cezar i jego małpy będą zmuszone do wzięcia udziału w śmiertelnym konflikcie z armią ludzi dowodzoną przez bezwględnego Pułkownika. Podczas gdy małpy poniosą niewyobrażalne straty, Cezar zmagać się będzie ze swoimi mrocznymi instynktami i rozpocznie swoją własną, mityczną misję pomszczenia swojego rodzaju. Gdy w końcu staną twarzą w twarz, Cezar i Pułkownik, ta epicka bitwa zdecyduje o losach obu gatunków i przyszłości planety.

Jak widzimy, wiele wskazuje na to, że akcja rozgrywać się będzie jakoś po wydarzeniach z „Dawn of the Planet of the Apes”. Być może będzie to zupełnie nowa lokalizacja, pojawia się nowy złoczyńca, Pułkowika, w którego rolę wciela się Woody Harrelson. To również ciekawe, że Cezar będzie się zmagał ze swoimi mrocznymi instynktami.

Dodatkowo Matt Reeves udostępnił zdjęcie zwiastujące rozpoczęcie produkcji.

Po pierwsze, „Rise of the Planet of the Apes” przedstawia nam skromne początki Cezara na swojej drodze rewolucjonisty. W poprzedniej części miał okazję zostać liderem, wielkim przywódcą w bardzo trudnych czasach. W trzeciej części kontynuujemy tę trajektorię, w historii małp Cezar stanie się trochę takim Mojżeszem, to pewien rodzaj mitycznego wniebowstąpienia. – wyjaśnia reżyser.

Podczas Comic-Conu pojawi się oczywiście Reeves, a także producent Dylan Clark no i odtwórca roli Cezara, Andy Serkis.

Premiera „War for the Planet of the Apes” ma mieć miejsce 14 lipca przyszłego roku.