Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Znamy przeciwnika Pogromczyń duchów!

Reboot „Pogromców duchów” w reżyserii Paula Feiga ma być wersją kobiecą. Entertainment Weekly ujawnił z kim będą walczyły oraz zaprezentował nowe zdjęcie promocyjne produkcji.

Rolę pogromczyń zagrają: Kristen Wiig (znana z filmu „Druhny”), Melissa McCarthy („Agentka”, „Złodziej tożsamości”), Leslie Jones („Ściągany” czy „Pierwsza piątka”) i Kate McKinnon (znana z „Life Partners” i „Ted 2”). Ich pomocnikiem został Chris Hemsworth.

Będą oni musieli zmierzyć się m.in. z nowojorskimi gangsterami, powrócą również pielgrzymi, duchy wojny o niepodległość i starzy marynarze.

Scenariusz produkcji napisali Lee Eisenberg, Gene Stupnitsky, Etan Cohen, Katie Dippold oraz Paul Feig.

W filmie zobaczymy także gwiazdy starej wersji „Ghostbusters” – Billa Murraya i Dana Aykroyda oraz, jak się okazuje, także Erniego Hudsona i Annie Potts. Jak na razie twórcy nie zdradzili, w jakich rolach zobaczymy Hudsona i Potts. Prawdopodobnym wydaje się jednak fakt, że wszyscy ci aktorzy nie powtórzą swoich ról z oryginału, ale zobaczymy ich w zupełnie innym wydaniu.

Premiera kobiecego „Ghostbusters” została zaplanowana na 22 lipca 2016 roku, a poniżej najnowsze zdjęcie udostępnione przez Entertainment Weekly.

pogromcy duchów EW