Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Znamy tytuł sequela Zaczarowanej!

Pamiętacie uroczą rudą Księżniczkę Giselle, która z baśniowej Andalasii trafiła do Nowego Jorku? Być może nie wiecie, że Disney od jakiegoś czasu rozmyśla nad stworzeniem sequela filmu „Zaczarowana”. Jednak nowe informacje wskazują na to, że nie tylko rozpoczęli wprowadzać swój plan w życie, ale pojawiła się już nawet propozycja tytułu.

Podobno ma on brzmieć „Disenchanted” („Rozczarowana”). Oczywiście to dopiero pierwsza propozycja, więc może ulec zmianie. Disney obecnie pracuje nad scenariuszem i są coraz większe szanse na to, że film wkrótce otrzyma zielone światło. Pierwsza część „Zaczarowanej” zarobiła na świecie 340 mln dolarów przy budżecie w wysokości 85 mln dolarów.

Na ten moment nie znamy wielu informacji odnośnie fabuły kontynuacji familijnego przeboju Disneya. Jednakże prawdopodobny wydaje się powrót głównych bohaterów – Giselle (Amy Adams) oraz jej ukochanego Roberta (Patrick Dempsey).

Scenariusz „Disenchanted” napisał Jessie Nelson („Sam”, „Tylko miłość”), jednak tekst wymaga jeszcze poprawek zanim zostanie zaakceptowany przez wytwórnię. Reżyserią produkcji zajmie się Anne Fletcher („Narzeczony mimo woli”, „27 sukienek”).