Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Znany jest nowy Spider-Man, będzie też nowy film!

Po ogólnoświatowym castingu Sony Pictures i Marvel Studios w końcu mogą ogłosić, kto wcieli się w rolę Spider-Mana w kolejnym filmie o Człowieku Pająku. Petera Parkera zagra nikt inny jak Tom Holland! Reżyserem owej produkcji jest Jon Watts, a premiera została zapowiedziana na 28 lipca 2017 roku.

Marvel i Sony Pictures, a także produceni: Kevin Feige i Amy Pascal, naprawdę bardzo intensywnie poszukiwali osoby, która wcieli się w rolę superbohatera. Byli pod wrażeniem występu Hollanda w produkcjach takich jak „The Impossible” czy „Wolf Hall”. Sam reżyser też przeszedł ciężką drogę, bo zanim dostał tę posadę przeszedł przez kilka spotkań z producentami.

Tom Rothman, przewodniczący Sony Pictures Motion Pictures Group wypowiedział się następująco:

„To wielki dzień dla Sony. Kevin, Amy oraz ich drużyna odwalili kawał dobrej roboty. Obróbka Marvela jest bardzo dokładna, dlatego jego efekt końcowy jest tak wyjątkowy. Jestem przekonany, że Spider-Man nie będzie wyjątkiem. Pracowałem z mnóstwem reżyserów, którzy odeszli, aby być wielkimi gwiazdami i wierzę, że Jon ma wybitny talent. W roli Spider-Mana widzieliśmy wielu wspaniałych, młodych aktorów, ale próby Toma były wyjątkowe. Ogólnie rzecz biorąc jesteśmy na obiecującym początku.”

tomek