Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zobaczcie nowy fragment Czarnej Wdowy

Już za niecały miesiąc Marvel wprowadzi do kin swoją najnowsza produkcję – „Czarną Wdowę” ze Scarlett Johansson w tytułowej roli. Teraz w sieci pojawił się nowy fragment z nadchodzącego widowiska.

Solowy film o Natashy Romanoff jest jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji na świecie. Będziemy mogli go obejrzeć zarówno w kinach, jak i w ofercie Disney+. Marvel sprezentował nam garść nowych, niesamowitych plakatów oraz fragment filmu, w którym Natasha i Yeleną walczą z oddziałem Czarnych Wdów:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Marvel Studios (@marvelstudios)

Oficjalny opis „Czarnej Wdowy”:

W wyniku niebezpiecznego spisku i podejrzanych powiązań sprzed czasów drużyny Avengers, NatashaRomanoffaka Czarna Wdowa musi skonfrontować się z mrocznymi echami swojej przeszłości. Bohaterka stawia czoła groźnemu, potężnemu przeciwnikowi, który nie cofnie się przed niczym, by ją zniszczyć.

Reżyserią komiksowej superprodukcji zajęła się Cate Shortland, a scenariusz stworzyli Jac Schaeffer i Ned Benson. W główną rolę wciela się Scarlett Johansson, a obok niej pojawią się między innymi: David Harbour jako Alexi Shostakov/Red Guardian, Florence Pugh jako Yelena Belova, O.T. Fagbenle jako Rick Mason i Rachel Weisz jako Melina Vostokoff.

Premiera 9 lipca 2021 roku w kinach i na Disney+.