Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zobaczcie nowy fragment Nancy Drew and the Hidden Staircase

Młodzieżowe widowisko przygodowe z Sophią Lillis w roli głównej zadebiutowało w Stanach Zjednoczonych w ubiegły weekend i zbiera dobre opinie. Na europejską premierę musimy jeszcze trochę poczekać, a oczekiwanie skróci kolejny materiał promocyjny udostępniony przez wytwórnię.

Główną bohaterką filmu jest nastoletnia Nancy Drew, niezwykle inteligentna licealistka, trochę samotniczka, której pasją są dedukcja i dokładna obserwacja otaczającego świata. Pewnego dnia nastoletnia detektyw postanawia zbadać tajemnicę rzekomo nawiedzonego domostwa. Wspólnie z grupą znajomych postanawia udać się do mrocznej posiadłości.

Reżyserią „Nancy Drew and the Hidden Staircase” zajęła się Katt Shea na podstawie scenariusza stworzonego przez Ninę Fiore i Johna Herrera. W obsadzie obok Sophii Lillis pojawią się także Zoe Renee, Mackenzie Graham, Laura Slade Wiggins, Sam Trammell, Linda Lavin oraz Andrea Anders. Film powstaje na zlecenie wytwórni Warner Bros. Home Entertainment, Red 56 i A Very Good Production.