Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zobaczcie oficjalny zwiastun Życzenia śmierci

 

Wytwórnie Metro-Goldwyn-Mayer i Paramount Pictures zaprezentowały w sieci nowe materiały promujące „Death Wish” („Życzenie śmierci”). Poniżej możecie zobaczyć oficjalny trailer produkcji utrzymany w klimacie lat 70-tych.

Gwiazdą filmu jest Bruce Willis, a obok niego na ekranie pojawią się Elisabeth Shue, Vincent D’Onofrio, Dean Norris, Jack Kesy, Len Cariou, Mike Epps i Kimberly Elise. Reżyserią „Życzenia śmierci” zajął się Eli Roth („Bękarty wojny”, „Grindhouse: Death Proof”) na podstawie scenariusza opracowanego we współpracy z Joe Carnahanem i Deanem Georgarisem.

Oficjalny opis „Życzenia śmierci”:

Paul Kersey (Bruce Willis) jest chirurgiem, który co dzień ratuje ludzkie życie. Gdy nieznani sprawcy dokonują brutalnego napadu na jego rodzinę, po raz pierwszy sam musi zwrócić się o pomoc. Policja pozostaje jednak głucha na jego apele. Zdesperowany mężczyzna postanawia więc własnoręcznie wymierzyć sprawiedliwość. Gdy uwagę mediów przyciągają zabójstwa kolejnych gangsterów, wszyscy zadają sobie jedno pytanie: giną oni z ręki bohatera czy bandyty? Wiedziony pragnieniem zemsty Kersey dostrzega, że może pomóc także innym. Nie każdemu podoba się jednak to, że mężczyzna staje ponad prawem, policja zaś jest coraz bliżej odkrycia tożsamości mściciela.

Światowa premiera 1 marca, a w polskich kinach film zobaczymy 13 kwietnia.

death wish p