Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zobaczcie początek Alien: Covenant!

 

20th Century FOX udostępniło w sieci prolog najnowszego filmu Ridleya Scotta pt. „Obcy: Przymierze”. Poznajcie załogę tytułowego statku, która zmierzy się z kosmicznym zagrożeniem.

Poniższy materiał jest wstępem do wydarzeń, które zostaną zaprezentowane w filmie. Możemy zobaczyć jak załoga Covenant spożywa swój ostatni posiłek przed wejściem w stan hibernacji.

W filmie pojawią się Michael Fassbender jako David (a także android imieniem Walter), Noomi Rapace jako Elizabeth, a w walce z Obcymi wesprą ich Demian Bichir, Katherine Waterston, Danny McBride i Billy Crudup. Reżyserią zajął się Ridley Scott na podstawie scenariusza od Michaela Greena, Jacka Paglena i Johna Logana.

Oficjalny opis filmu poniżej:

“Obcy: Przymierze” to drugi rozdział nowej trylogii, którą zapoczątkował film “Prometeusz”. Statek osadniczy “Przymierze” dociera na nieznaną planetę, która wydaje się być prawdziwym rajem. Członkowie ekspedycji szybko się jednak przekonują, że trafili do mrocznego, pełnego tajemnic i niebezpieczeństw świata, którego jedynym mieszkańcem jest android David (Michael Fassbender), ocalały z katastrofy “Prometeusza”.

Światową datę premiery filmu wyznaczono na 17 maja.