Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zobaczcie początki X-23 z Logana!

 

Fani odliczają dni do premiery, a tymczasem w sieci pojawił się nowy klip „Logan: Wolverine”, w którym możemy zobaczyć część eksperymentów przeprowadzanych na młodej X-23 (Dafne Keen). Materiał ten z pewnością wyróżnia się na tle typowych spotów promocyjnych.

Reżyserią „Logana” („Logan: Wolverine”) zajął się James Mangold na podstawie scenariusza stworzonego we współpracy z Michaelem Greenem i Scottem Frankiem. W produkcji Hugh Jackman po raz ostatni wcieli się w Wolverine’a. W obsadzie pojawią się ponadto Stephen Merchant, Eriq La Salle, Elise Neal, Elizabeth Rodriguez, Patrick Stewart i Dafne Keen.

W poniższym materiale, połączonym ze zwiastunem filmu, możemy zobaczyć operację przeprowadzaną na X-23 (Dafne Keen) i ujęcia pooperacyjne dziewczynki:

Oficjalny opis filmu „Logan”:

Zmęczony życiem Wolverine czuje się zagubiony w świecie, w którym zdziesiątkowani mutanci X-Men żyją na marginesie społeczności ludzkiej. Jego mentor Charles Xavier (Patrick Stewart – seria „Star Trek”), znany jako Profesor X, przekonuje go, by wziął udział w ostatniej misji, w której stawką jest życie młodej dziewczyny, jedynej nadziei rasy mutantów.

Premiera już 3 marca!