Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zobaczcie pupila Kapitan Marvel!

Marvel Studios udostępnili w sieci kolejne materiały promujące widowisko. “Captain Marvel” trafi do kin w marcu, a już teraz możemy przyjrzeć się przeciwnikowi głównej bohaterki oraz jej kociemu pupilowi.

“Captain Marvel” przygotuje nas do 4. części “Avengers” i wprowadzi jedną z najważniejszych superbohaterek finału 3. fazy MCU. Do premiery pozostały jeszcze trzy miesiące, jednak Marvel uchylił już rąbek tajemnicy odnośnie filmu. Na poniższych zdjęciach oprócz tytułowej bohaterki znajdziemy jednego z jej przeciwników, Talosa, którego gra Ben Mendelsohn oraz Goose’a, tajemniczego kociego pupila superbohaterki.

Akcja „Captain Marvel” będzie rozgrywać się w latach 90-tych, a na ekranie zobaczymy zarówno młodego Nicka Fury’ego (Samuel L. Jackson), jak i młodszą wersję drugiego z najsłynniejszych agentów T.A.R.C.Z.Y. – Coulsona (Clark Gregg, który wciela się w tego bohatera zarówno w widowiskach kinowych, jak i w serialu „Agenci T.A.R.C.Z.Y”).

W obsadzie obok nich zobaczymy także Bena Mendelsohna, DeWandę Wise oraz Jude’a Law’a. Brie Larson, zdobywczyni Oskara w kategorii Najlepsza aktorka pierwszoplanowa za film „Pokój” (2015), wcieli się w tytułową bohaterkę, Carol Danvers aka Captain Marvel.

„Captain Marvel” zadebiutuje w kinach w Polsce 8 marca 2019 roku.