Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zobaczcie zwiastun filmu Człowiek z magicznym pudełkiem

„Człowiek z magicznym pudełkiem” to polska produkcja o tematyce sci-fi, która prezentuje się całkiem obiecująco. Zobaczcie oficjalny zwiastun filmu poniżej, a premiera już w październiku.

 

Reżyserią i scenariuszem „Człowieka z magicznym pudełkiem” zajął się Bodo Kox („Dziewczyna z szafy”), a w obsadzie pojawią się m.in. Olga Bołądź, Piotr Polak, Sebastian Stankiewicz, Helena Norowicz, Wojciech Zieliński, Bartłomiej Firlet i Jakub Kamieński. Premiera została zaplanowana na 20 października, a poniżej prezentujemy Wam oficjalny opis i zwiastun filmu:

Warszawa, rok 2030. Wydawać by się mogło, że dla Adama (Piotr Polak) lepsze jutro było… wczoraj. Dotknięty zanikiem pamięci bohater musi zacząć wszystko od nowa. Przeprowadza się i rozpoczyna pracę w potężnej korporacji. Poznaje w niej atrakcyjną Gorię (Olga Bołądź), którą jest totalnie oczarowany. Początkowo dziewczyna opiera się jego zalotom, uparcie twierdząc, że nie jest w jej typie. Gdy jednak romans nabiera rumieńców, chłopak dokonuje niebywałego odkrycia. W swoim nowym mieszkaniu znajduje stare radio, które nadaje audycje z lat 50. Okazuje się, że odbiornik emituje również fale umożliwiające teleportację. Podczas jednej z podróży Adam „utyka” w 1952 roku. Zaniepokojona nieobecnością ukochanego Goria podejmuje się fascynującej, ale i niebezpiecznej misji sprowadzenia go z powrotem.

człowiek poster