Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zobaczcie zwiastun horroru The Curse of La Llorona

 

James Wan zajął się produkcją horroru zainspirowanego meksykańskimi legendami o morderczej zjawie La Llorona. Warner Bros. Pictures udostępniło w sieci oficjalną zapowiedź produkcji.

W podaniach meksykańskich La Llorona to kobieta, która za życia zamordowała całą swoją rodzinę z miłości do kochanka. Za swój czyn została ukarana: po śmierci została zmuszona do błąkania się po świecie, nie mogąc trafić ani do Piekła, ani do Nieba.

Akcja „The Curse of La Llorona” została osadzona w latach 70” w Los Angeles. Film opowie historię pracowniczki opieki społecznej, której rodzina staje się celem tytułowej zjawy – La Llorona. Przerażona kobieta udaje się po pomoc do miejscowego księdza.

W obsadzie horroru pojawią się Jaynee-Lynne Kinchen, Roman Christou, Linda Cardellini, Patricia Velasquez, Raymond Cruz i Sean Patrick Thomas. Reżyserią zajął się Michael Chaves na podstawie scenariusza autorstwa Mikki Daughtry i Tobiasa Iaconisa. Projekt nadzoruje James Wan. Premiera została zaplanowana na 19 kwietnia 2019 roku.

La Llorona p