Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Aktualności, Archiwum, Filmy

Zwiastun 3. sezonu Stranger Things!

Netflix zrobił nam wszystkim niespodziankę i udostępnił teaserowy zwiastun nowego sezonu „Stranger Things”! Jakie nadnaturalne siły będą działać w Hawkins tym razem? Pewne wskazówki znajdziemy w zaprezentowanych właśnie tytułach nowych odcinków show!

Gwiazdami obsady serialu są Millie Bobby Brown (Jedenastka), Noah Schnapp (Will), Charlie Heaton (Jonathan), Finn Wolfhard (Mike), Natalia Dyer (Nancy), Winona Ryder (Joyce Byers) i Joe Keery (Steve).

Wydarzenia 3. sezonu będą rozgrywać się 12 miesięcy po zakończeniu 2. sezonu. Fabuła nowych odcinków produkcji braci Duffer wciąż trzymana jest w tajemnicy, ale co nieco już wiemy. Rozwinięcia doczeka się wątek siostry Lucasa, Erici, a więcej uwagi zostanie poświęcone też Steve’owi Harringtonowi i Nancy.

„Stranger Things” powróci z nowymi odcinkami latem 2019 roku i na chwilę obecną, jak sugerują instagramowe wpisy twórców, 3. sezon będzie zarazem ostatnim! Jednak zanim zaczniemy panikować, to spokojnie! Przypominamy, że wcześniej zapowiedzi powstania 4. sezonu czynił producent show, Shawn Levy. Podkreślał w wywiadach, że czwarta seria na pewno powstanie.