Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zwiastun animacji Justice League Dark

 

W lipcu tego roku potwierdzono, że kolejnym filmem animowanym z DC Universe będzie „Justice League Dark”. Dodatkową informację stanowił powrót Matta Ryana, który ponownie udzieli głosu Johnowi Constantine. A dzisiaj pojawiają się kolejne fakty, nowi członkowie obsady oraz oficjalny zwiastun animacji.

 

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun i okazuje się, że film trafił do kategorii „R”, w związku z pewną dozą przemocy, która się w nim pojawi.

Jason O’Mara udzieli głosu Batmanowi, Camilla Luddington – Zatannie, Nicholas Turturro – Bostoonwi Brandowi (Deadman) a Ray Chase – Etriganowi. To jeszcze nie koniec. Głos pod Supermana podłoży Jerry O’Connell, a pod Wonder Woman – Rosario Dawson. Nowe informacje podają, że do obsady dołączyli również Jeremy Davies jako Ritchie, Enrico Colatoni jako Felix Faust, Alfred Molina jako Destiny i Roger R. Cross jako SwampThing i John Stewart. W historii ma się pojawić również Black Orchid, ale nie wiemy, kto podłoży pod nią głos.

Film reżyseruje Jay Oliva na podstawie scenariusza autorstwa Erniego Altbackera. Producentami wykonawczymi są Benjamin Melniker, Michael Uslan i Sam Register. Premiera na Blu-Ray i DVD zapowiedziana jest na pierwsze miesiące przyszłego roku.