Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zwiastun animacji Sing!

 

W sieci pojawił się pełny zwiastun animacji od Universal Pictures i Illumination Entertainment, w której usłyszymy gwiazdorską obsadę: Johansson, McConaughey, Egerton, Witherspoon. Kto zdobędzie główną nagrodę i zdobędzie tytuł najpiękniejszego głosu świata?

Reżyserią i scenariuszem zajął się Garth Jennings („Autostopem przez galaktykę”, „Syn Rambow”), a głosu postaciom użyczą: Scarlett Johansson, Matthew McConaughey, Reese Witherspoon, Taron Egerton, Seth MacFarlane, John C. Reilly, Jon Robert Hall oraz Tori Kelly.

Oficjalny opis i zwiastun animacji poniżej.

W świecie zamieszkanym przez zwierzęta teatr prowadzony przez koalę Bustera Moona (Matthew McConaughey) popada w tarapaty. Kochając teatr, zrobi on jednak wszystko, by go ocalić. Ostatnią szansą na przetrwanie jest wielki konkurs, który pomoże odnaleźć najpiękniejszy głos świata. Głos, który ocali teatr. Do konkursu staną: nucąca cicho jak mysz pod miotłą Mysz (Seth MacFarlane), nieśmiała Słonica (Tori Kelly), której towarzyszy pewna siebie matka (Reese Witherspoon), młody gangster Gorilla i punkowa rebeliantka Jeżozwierzyca (Scarlett Johansson).

Sing plakat