Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zwiastun baśniowego Mirror Mirror o królewnie Śnieżce

Pojawił się pierwszy zwiastun kolejnego projektu inspirowanego baśnią o królewnie Śnieżce pt. Mirror Mirror, którego reżyserem jest Tarsem Singh (Immortals. Bogowie i herosi 3D, Magia uczuć). W roli złej królowej Julia Roberts, a jako Śnieżkę zobaczymy Lily Collins.

Akcja skupia się na pokręconej królowej (Roberts), która knuje przejęcie tronu od sieroty imieniem Śnieżka, jednocześnie chcąc oczarować księcia (Hammer). Kiedy uroda Śnieżki zdobywa serce księcia, królowa decyduje się wygnać ją do lasu, gdzie czekają na nią złe bestie. Ratuje ją grupa krasnoludków złodziei, którzy decydują się ją przygarnąć. Śnieżka dorasta i staje się młodą kobietą, chcącą odzyskać królestwo od zdradliwej królowej.

 

W obsadzie są także Armie Hammer, Sean Bean i Nathan Lane. Premiera w amerykańskich kinach filmu odbędzie się 16 marca 2012 roku. W Polsce obejrzymy go 23 marca 2012 roku.

Przypomnijmy, że jest to jeden z kilku projektów inspirowanych baśnią o Śnieżce. Niedawno prezentowaliśmy zwiastun mrocznej superprodukcji fantasy pt. Królewna Śnieżka i łowca.

 

{youtube width=”500″}903BvFne8go{/youtube}