Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zwiastun Cell na podstawie powieści Stephena Kinga!

Adaptację powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem wyreżyserował Tod Williams („Dzwi w podłodze”, „Paranormal Activity 2”). W obsadzie horroru wystąpi Samuel L. Jackson.

Tragiczne wydarzenia zaczynają się w momencie, gdy za pomocą telefonów komórkowych wysłany zostaje tajemniczy sygnał, który zmienia ludzi w krwiożercze istoty. Grupa ocalałych osób usiłuje przeżyć w chaosie, jaki ogarnął świat i uratować swoich bliskich. Tom McCourt (Samuel L. Jackson), weteran i inżynier, stara się wydostać z Bostonu. Na swojej drodze spotyka rysownika Riddella (John Cusack), który usiłuje dotrzeć do żony i syna, zanim chłopiec skorzysta z telefonu komórkowego – prezentu z okazji przypadających właśnie 12 urodzin.

Obok Samuela L. Jacksona i Johna Cusacka w „Cell” zagrają także Alex ter Avest, Griffin Freeman, Isabelle Fuhrman, Wilbur Fitzgerald, Catherine Dyer i Stacy Keach.

Scenariusz we współpracy ze Stephenem Kingiem napisał Adam Alleca. Premiera produkcji 10 czerwca. Poniżej zwiastun oraz plakat promocyjny filmu.

 

cell poster