Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zwiastun Hellboya tylko dla dorosłych

W najnowszym – ponoć ekskluzywnym – materiale wideo z nadchodzącego “Hellboya”, twórcy zdradzili chyba wszystkie krwawe, brutalne sceny akcji, jakie zagoszczą na ekranie wraz z filmem. Ciężar scen ewidentnie wskazuje, że nie jest to dzieło przeznaczone dla najmłodszych.

Nie wiadomo, czy do końca twórcy osiągnęli zamierzony efekt publikacją mixu, który albo zawiera wszelkie fragmenty ze starcami i walkami Hellboya i innych istot z tego świata, albo stanowi świadectwo, że obrazie właściwie oprócz serii potyczek okraszonych hektolitrami krwi oraz niewybrednymi żartami nic więcej nie ma. Ponadto, materiał niestety uwydatnia niedociągnięcia efektów specjalnych.

Do polskich kin film trafi 12 kwietnia.

Pojmana i unieszkodliwiona przed wiekami królowa czarownic powraca do naszego świata, by znów nieść śmierć i zniszczenie. Jej demoniczny plan zakłada sprowadzenie na Ziemię plag tak potężnych, że ludzkość nie ma z nimi żadnych szans. Tylko bohater o tak piekielnych korzeniach jak Hellboy jest w stanie stawić czoła zagrożeniu i podjąć walkę z czarownicą i jej armią. Jego szanse wzrosną jeszcze bardziej, gdy okaże się dziedzicem potęgi samego Króla Artura. Jednak nawet on w pojedynkę nie jest w stanie wygrać wojny z siłami zła. Zanim dojdzie do decydującego starcia Hellboy musi odzyskać swych dawnych sprzymierzeńców…