Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zwiastun horroru Crepitus

 

Przerażające klauny bardzo często pojawiają się w różnych horrorach. To istny koszmar dla wielu widzów. A już w przyszłym roku będziemy mieli okazję zobaczyć nowy film, „Crepitus”, gdzie zobaczymy Billa Moseleya jako najbardziej straszliwego klauna wszechczasów!

Być może nie kojarzycie tego nazwiska, ale fanom horrorów z pewnością jest ono bliskie. Rozpoznają go oni z klasyków takich jak „Night of the Living Dead”, „Army of Darkness” czy „Repo! The Genetic Opera”, a także „House of 1000 Corpses”. Co ciekawe, sam producent wykonawczy, Lance Paul, przyznał, że jego własny strach przed clownami sprawił, że zaangażował się w ten projekt. Masochista?

„Crepitus” zachwycił mnie od samego początku. Zawsze czułem niewypowiedziany lęk prze clownami. Więc kiedy pojawił się projekt „Crepitus”, musiałem się w to zaangażować! Od dnia, w którym przeczytałem scenariusz, jedynym aktorem, którego widziałem w roli Crepa był Bill. Kiedy do tego doszło, to tak jakby moje koszmary stały się rzeczywistością, wywołało to u mnie uśmiech. – zdradził Paul.

Film reżyseruje Haynze Whitmore, a premiera zapowiedziana jest na 15 października 2017 roku. Obok Billa Moseleya zobaczymy w nim również Raidena Moore’a i Caitlin Williams. Poniżej oficjalny opis fabuły oraz materiały promocyjne filmu:

Siedemnastoletnia Elizabeth i jej młodszy brat Julian stają w obliczu czegoś bardziej przerażającego niż życie z ich okropną, wiecznie pijaną matką, gdy zostają zmuszeni do przeniesienia się do domu ich zmarłego dziadka. Odkrywają okropne rzeczy o swojej rodzinnej historii. Dodatkowo w domu jest coś znacznie gorszego niż duchy… Kanibalistyczny kalun o imieniu Crepitus.

Crepitus plakat