Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zwiastun i zdjęcia promocyjne Tarzan: Legenda – w roli głównej Alexander Skarsgård

Gwiazda „Czystej Krwi”, Alexander Skarsgård wystąpi w najnowszej odsłonie przygód Tarzana. Obok niego zobaczymy też Margot Robbie i Samuela L. Jacksona.

Produkcja na podstawie powieści Edgara Rice’a Burroughsa powstaje na zlecenie Dark Horse Entertainment. Reżyserią zajął się David Yates (odpowiedzialny za filmową serię o Harrym Potterze), a scenariusz przygotowali Stuart Beattie, Craig Brewer, John Collee oraz Adam Cozad.

Obok Alexandra Skarsgårda zobaczymy Margot Robbie (w roli Jane Porter), Samuela L. Jacksona (George Washington Williams), Djimona Hounsou (Przywódca Mbonga), Christopha Waltza (Kapitan Rom), a także Johna Hurta oraz Osy Ikhile.

Poniżej możecie zapoznać się z oficjalnym opisem „Tarzan: Legenda”:

Mijają lata, od kiedy Tarzan (Skarsgård), opuścił afrykańską dżunglę na rzecz cywilizowanego życia w Londynie. Jako John Clayton III, Lord Greystoke decyduje się wrócić do Konga, gdzie ma pełnić funkcję emisariusza rządu z misją handlową. Nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że jest pionkiem w śmiertelnie niebezpiecznej grze targanego wolą zemsty, chciwego kapitana Leona Roma z Belgii (Waltz). Okazuje się, że osoby stojące za zabójczym spiskiem nie mają pojęcia, co rozpęta się za ich sprawą.

Na łamach „USA Today” zostały opublikowane pierwsze zdjęcia promocyjne filmu „Tarzan: Legenda”. Możemy zobaczyć na nich głównych bohaterów – Tarzana i Jane. Pojawił się również oficjalny plakat i zwiastun produkcji.

tarzan legenda plakat

 

tarzan 1

trzan 2