Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zwiastun Justice League już w sobotę! (wideo)

„Liga Sprawiedliwości” zawita do kin już tej jesieni, a już teraz możemy zobaczyć zapowiedź pełnego zwiastuna, który zadebiutuje w sobotę. Materiał wideo znajdziecie poniżej.

 

Premiera superprodukcji w reżyserii Zacka Snydera już 17 listopada. Scenariuszem zajął się Chris Terrio, a w filmie pojawią się także Henry Cavill (Clark Kent / Superman), Ben Affleck (Bruce Wayne / Batman), Ezra Miller (Barry Allen / Flash), Amy Adams (Lois Lane) i Amber Heard (Mera).

Oficjalny opis:

Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

Poniższy materiał, mimo słabej jakości, z pewnością rozbudzi apetyty fanów! Pozostaje czekać na udostępnienie zwiastuna przez Warner Bros. w najbliższą sobotę.