Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zwiastun Legends of the Hidden Temple

 

W latach 90-tych serial „Legends of the Hidden Temple” na Nickelodeon robił furorę wśród dzieci. Już niebawem będzie dane nam zobaczyć filmową wersję tego klasyka. Głównymi bohaterami produkcji jest tym razem trójka rodzeństwa, która przeszukuje tytułową świątynię. Zerknijcie na nową zapowiedź powrotu „Legends of the Hidden Temple”.

 

Trójka rodzeństwa odłączy się od nudnawej wycieczki w dżungli i trafi do miejsca pełnego przygód, gdzie będą musieli się zmierzyć z różnymi wyzwaniami, aby wyjść cało ze świątyni.

W produkcji ma się pojawić wiele elementów z oryginalnego show, między innymi Olmec, gadająca głowa witająca Noaha, Sadie i Dudleya. Głos pod Olmeca ponownie będzie podkładał Dee Bradley Baker. Podobno w filmie ma się również pojawić gospodarz dawnego show, Kirk Fogg. Natomiast w głównych rolach zobaczymy Isabelę Moner, Colina Critchleya i Jeta Jurgensmeyera.

Reżyserią zajął się Joe Menendez („From Dusk Til Dawn: The Series”), a scenariusz napisali Jonny Umansky, Zach Hyatt oraz Alex Reid. Premiera „Legends of the Hidden Temple” została zaplanowana na 26 listopada, oczywiście na Nickelodeon.